Invenio expanduje z Jihomoravského kraje do celého Česka

6. 5. 2024

Konference Podpora nadání v Ústí nad Labem. | Fotografie: archiv Invenia
Zleva: Ondřej Straka, Šárka Portešová, Michal Jabůrek, Zuzana Fišerová | Fotografie: Facebook Zuzany Fišerové

Autoři Invenia zavítali na konferenci Podpora nadání v Ústí nad Labem, která se konala ve středu 10. dubna v krásném konferenčním sále Krajského úřadu Ústeckého kraje. Konference byla určena pro ředitele škol, výchovné poradce, koordinátory nadání ve školách a další zájemce o problematiku nadání z Ústeckého kraje. Akci zaštiťovala Ing. Jindra Zalabáková, radní pro oblast školství, mládeže a sportu. Celou konferenci zahajoval přední český neurochirurg prof. MUDr. Vladimír Beneš, DrSc.

Další týden, 17. dubna, autoři Invenia vyrazili představit diagnostický systém přímo Ing. Mgr. Zuzaně Fišerové, Ph.D., radní Zlínského kraje pro školství a kulturu. Po milém uvítání a prezentaci jednotlivých diagnostických her se domluvili na budoucí spolupráci v rámci několika škol ve Zlínském kraji.