Zapojte se do výzkumu o intimním životě po padesátce

Také si myslíte, že vztahy a intimní život ve starším věku představují důležité a často opomíjené téma? Rádi bychom přispěli i s vaší pomocí k jeho zmapování a přinesli informace relevantní pro celou řadu pomáhajících profesí, jako jsou lékaři, psychologové nebo sociální pracovníci.

11. 12. 2018 Anna Ševčíková

Výzkum byl již ukončen.

Děkujeme všem účastníkům!

Pomozte nám vyplněním online dotazníku přinést nová a užitečná zjištění. Pozor, dotazník je určen pouze osobám starším padesáti let.

Dotazníkové šetření je jednou z částí rozsáhlého výzkumu Sexualita a internet ve druhé půli života. V rámci něj jsou řešeny otázky, zda a jak lidé svůj intimní život prožívají, jestli ho chtějí mít plnohodnotný, nebo spíš reagují na potřeby partnera, jaké mají obtíže, jak se je snaží řešit a jakou vůbec roli sex v jejich životě hraje. Pozornosti neuniká ani téma nově utvářených vztahů v pozdějším věku a to, zda lidé počítají s tím, že s novým partnerem povedou i intimní život, nebo už na tuto otázku rezignují.

Vyplnit online dotazník můžete odkudkoli a z jakéhokoli zařízení, klidně i z telefonu. Nezabere vám to víc než patnáct minut a současně budete moct být zařazeni do slosovací soutěže. Pro pět výherců, kteří vyplní alespoň 85 % dotazníku, máme připravené poukázky v hodnotě 1 000 Kč do lékárny Dr. Max. Záruka anonymity je samozřejmostí, uvědomujeme si citlivost zkoumaného tématu a tím více si vážíme každého, kdo je ochotný nám vyplněním dotazníku pomoci. Budeme velice rádi i za šíření informací o našem dotazníkovém šetření a možnosti se do něj zapojit.

Za vaši pomoc děkuje
Mgr. Anna Ševčíková, Ph.D.
řešitelka výzkumného projektu
Institut výzkumu dětí, mládeže a rodiny
Fakulta sociálních studií
Masarykova Univerzita